Máte dotaz? Volejte na +420 596 623 516 nebo pište na

Profil společnosti

Společnost Transportní technika Tůma s.r.o. je obchodní firma, která působí na českém trhu již 22 let. Zabýváme se dodávkami komponentů pro pohony, dopravní techniku a pneumatické rozvody. Za dobu svého působení jsme získali řadu významných zákazníků, kteří opakovaně využívají našich služeb. Ať už se jedná o výrobce strojů a zařízení nebo firmy provozující výrobní a technologické linky, pro které jsme se stali dodavatelem náhradních dílů.

Filozofií naší společnosti je spokojený zákazník. Proto se orientujeme na jeho individuální přání a snažíme se vyhovět všem jeho potřebám. Každý zákazník je pro nás důležitý a přejeme si, aby byl se spoluprací s námi spokojený, protože jenom tehdy se k nám bude znovu vracet.

Sortiment, který nabízíme, pokrývá široké spektrum požadavků na dodávky komponentů pro transportní techniku a odvětví s tím související. V průběhu let působení naší firmy se nabídka dílů vykrystalizovala do dnešní podoby; komponenty, které nabízíme, rozdělujeme do čtyř následujících skupin: POHONY, DOPRAVNÍ TECHNIKA, STROJNÍ KOMPONENTY, PNEUMATICKÉ PRVKY. Každá tato skupina obsahuje velký výběr prvků od výrobců, kteří se řadí ke špičce ve svém oboru. Rádi Vám pomůžeme vybrat z jejich katalogů prvek, který Vám bude nejlépe vyhovovat. Díky dobré spolupráci s našimi dodavateli jsme schopni i zboží které nemáme na skladě dodat v mimořádně krátkých lhůtách.

Firma Transportní technika Tůma se ale nezaměřuje pouze na dodávky dílů a komponentů. V rámci našich služeb nabízíme také technické poradenství ke všem skupinám dodávaného sortimentu. Naše zákazníky při realizaci jejich projektů podporujeme také tak, že ve spolupráci s našimi dodavateli hledáme optimální technické řešení problému. Nabízíme výpočty řemenových pohonů, návrhy pneumatických obvodů (od vypracování technické dokumentace až po jejich realizaci), dodávky a montáž transportních pásů na stroji přímo u zákazníka apod. Tyto služby spolu se širokou nabídkou dodávaného sortimentu řadí naší firmu ke spolehlivým obchodním partnerům, na které se můžete vždy s důvěrou obrátit.

Tak jako se rozrůstala nabídka komponentů které dodáváme, rostlo i zázemí naší firmy a zvyšoval se počet zaměstnanců. Můžete nás navštívit v Ostravě-Vítkovicích na Ruské ulici, kde provozujeme velkoobchodní i maloobchodní prodej a také zde máme technickou kancelář. Na těchto místech je připraven Vaše požadavky řešit náš tým, jehož součástí jsou také obchodně-techničtí poradci, kteří v případě Vašeho zájmu Vás navštíví a poskytnou poradenské a konzultační služby přímo ve Vaší firmě.

Opakujeme, že naším cílem je Vaše spokojenost. Protože pokud budete ve svém oboru úspěšní také díky přispění naší firmy, je to nejlepší cesta ke vzájemné dlouhodobé spolupráci.
 

Ing Aleš Tůma, jednatel firmy

Novinky

loga

Copyright © 2021 Tramsportní Technika Tůma s.r.o. Ostrava - tttuma.cz Všechna práva vyhrazena // Tvorba webových stránek
Certifikát ISO / Všeobecné dodací podmínky / Nastavení cookie